Etiket arşivi: futbol kalesi

futbol kalesi

futbol kalesi çok çeşitli ebatlarda ve farklı malzemelerden üretilmektedir. Buarada önemli olan sizin kullanım alanınızın büyüklüğü örnek verecek olursak süperlig takımlarının oynadığı sahalardaki futbol kalesinin içten içe ölçüsü 244×732 cm’dir kullanılan malzeme ise alüminyumdur

Futbol kalesi ölçüleri kullanacağınız alanın ölçülerine göre değişmektedir standart olarak üretimini yaptığımız futbol kalesi ölçüleri ise

80×120 cm

100x160cm

120×180 cm

200×300 cm

200×500 cm

244×732 cm metal veya alüminyum olarak üretilmektedir  sormak istediğiniz herhangi bir husus olursa adenspor’u arayarak bilgi alabilirsiniz telefon numaramız 444 69 79

futbol kalesi

Futbol kalesi; üretimini yaptığımız futbol kalesi TSE belgeli olup U20 Dünya Kupasında Onaylanarak kullanılmıştır, Kateyi ucuza alamanın yolu Adenspor.com

Futbol kalesi imalatlarımız uluslararası standartlara göre üretim yapıldından TSE belgelidir. Nizami futbol kalesine Türkiye’de ilk ve 5 yıl garanti veren firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Futbol Kalesi

KOD FUTBOL MALZEMELERİ Açıklama
FT – 9001 Futbol Kalesi Alüminyum Maç Kalesi 244x732cm Nizami Stad Tipi Mapalı
FT – 9002 Futbol Kalesi Alüminyum Antreman Kalesi 244x732cm Nizami, Seyyar
FT – 9003 Futbol Kalesi Metal Nizami Futbol Kalesi
FT – 9004 Yedek Oyuncu Kulübesi Futbolcu Yedek Kulübesi 14 Kişilik
FT – 9004-1 Yedek Oyuncu Kulübesi Futbolcu Yedek Kulübesi 14 Kişilik – Profesyonel
FT – 9005 Yedek Oyuncu Kulübesi Sağlık Personeli Kulübesi  6 Kişilik
FT – 9005-1 Yedek Oyuncu Kulübesi Sağlık Personeli Kulübesi  6 Kişilik – Profesyonel
FT – 9006 Yedek Oyuncu Kulübesi Sağlık Personeli Kulübesi  4 Kişilik
FT – 9006-1 Yedek Oyuncu Kulübesi Sağlık Personeli Kulübesi  4 Kişilik – Profesyonel
FT – 9007 Korner Direği Korner Direği Flamalı,Yaylı 4’lü Set
FT – 9008 Futbol Kalesi Minyatür Kale Seyyar 100*160 cm Metal
FT – 9008-1 Futbol Kalesi Minyatür Kale Seyyar 120*180 cm Metal
FT – 9008-2 Futbol Kalesi Minyatür Kale Seyyar   80*120 cm Metal
FT – 9009 Futbol Kalesi Mini Kale Seyyar 200*300 cm Metal
FT – 9010 Futbol Kalesi Mini Kale Seyyar 200*500 cm Metal
FT – 9011 Futbol Kalesi Minyatür Kale Seyyar 100*160 cm Alüminyum
FT – 9012 Futbol Kalesi Mini Kale Seyyar 200*300 cm Alüminyum Kanallı Alüminyum
FT – 9013 Futbol Kalesi Mini Kale Seyyar 200*500 cm Alüminyum Kanallı Alüminyum
FT – 9014 Futbol Kalesi Mini Kale Seyyar 200*300 cm Alüminyum 76’lık Boru
FT – 9015 Futbol Kalesi Mini Kale Seyyar 200*500 cm Alüminyum 76’lık Boru
FT – 9016 Futbol Kalesi Çim Saha Bakım Malzemeleri Seti
FT – 9017 Futbol Kalesi Çim Hokey Kalesi (366*214*120cm) Metal

FUTBOL KALESİ

Spor yapmak sadece ülkemizde değil dünya genelinde sıklıkla gündeme gelen bir konudur. Farklı birçok spor kategorisinden yararlanarak kendi imkanlarınızla birlikte spor yapabilirsiniz. Spor yapmak hem eğlenmek hem formda kalmak hem de rekabeti tatmanız için uygulanır. Bireylere sporların hiçbir zaman zararı değil birçok yararı olacaktır. Sporların arasından her zaman tercih edilen ve genellikle rastladığımız tür futboldur. Futbol kendini sürekli yenileyen ve rekabetin zirvede olduğu bir türdür.

Futbol oynamak için belirli malzemelere ihtiyaç duyarız. Bunun için sizde bu malzemelerden kendinize alarak evinizde, bahçelerinizde ve halka açık bölümlerde kendi oyun bölgenizi yaratabilirsiniz. Kale futbol için yeterli bir malzemedir ve farklı modelleriyle karşımıza çıkabilir. Minyatür kale standart kalelerden ve antrenman kalelerinden küçüktür. Küçük olmasının nedeni hem yer kaplamaması hem de beceriyi geliştirmek için kullanılmasından kaynaklanır. Sizlerde minyatür kale yardımıyla hem spor yapabilir hem de ayak ve el becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Hentbol oyunlarında da hedefi bulmak için minyatür kalelerin kullanıldığını belirtebiliriz. Kalelerin büyük olması her zaman büyük alana ihtiyacınız olduğunun nedenini sizlere sunar. Açık alanlar büyük kaleleri taşımak için elverişli olmayabilir. Sizlerde minyatür modeller yardımıyla sporunuzu üst seviyede rahat biçimde yapabilirsiniz.

İnternette sunulan minyatür kale fiyatları kategorisini araştırarak birçok bilgiye sahip olabilirsiniz ancak kaliteli ve güvenilir hizmet almak istiyorsanız hemen www.adenspor.com adresini ziyaret ederek farklı minyatür kalelerin modellerinden faydalanma imkanınız bulunmaktadır.

FUTBOL KALESİ

Günümüzün en popüler sporu olan futbolda oldukça büyük öneme sahip olan eşyalardan birisi kalelerdir. Çünkü kaleler futbolun ana amacını oluşturmaktadır. Dolayısı ile bir futbol sahası kurmak istiyorsanız, ilk olarak dikkat edeceğiniz kısım futbol kalesi olmalıdır. Ne kadar iyi kale alırsanız oyun o kadar rahat oynanacaktır. Çünkü kalelerin bazılarında sorunlar çıkabilmektedir. Bu durumda da oyundan alınan keyif azalmaktadır. Dolayısı ile futbol kalesi konusunda doğru seçimler yapmaya dikkat etmeniz gerekir. Günümüzde farklı tarzlara sahip pek çok futbol kalesi bulunmaktadır. Bu yüzden hangi amaca yöneleceksiniz ona uygun olan kaleyi satın almanız gerekir. Bu sayede sorunsuz bir şekilde spor yapabilirsiniz.

En basit halı saha maçlarında bile oyuncular kaleleri kontrol etmektedir. Çünkü kaleler dayanıksız olursa ve her top geldiğinde sorun çıkartırsa oyuncular oynadıkları futboldan keyif alamazlar. Bu sebepten dolayı oyuncuları rahat ettirmek için futbol kalesi konusunda seçici davranıp sağlam olanları almanız gerekir. Sağlam bir kale almak içinde TSE standartlarına uygun olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Bu konuda artık firmalarda gerekli garanti belgeleri bulunmak zorundadır. Kale direği sağlamlığından kale ebatlarına kadar her şey belgeler ile kontrol edilmektedir. Bu sayede sağlam ürünü çok daha rahat bulabilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olacak spor ürünleri firmalarından birisi olan adenspor.com kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile sizi memnun edebilecektir.

FUTBOL KALESİ

Özellikle çocukların kendisini geliştirmesi için spor yapmaya ihtiyaçları vardır. Fakat yapılacak sporlar arasından genelde seçilen spor dalı futbol olmaktadır. Çünkü futbol popüler bir spordur ve pek çok hayranı vardır. Buna yönelik olarak çocuklar iyi bir futbolcu hayaliyle top oynamaya başlarlar. Futbolun içerisinde yer alan her öğe çocuklara ilham verir. Futbol topundan tutunda futbol kalesine kadar her türlü eşya çocuklar için çok önemlidir. Dolayısı ile bu anlamda hizmet verecek bir tesis yapmayı düşünüyorsanız, her eşyayı özenle seçmeniz gerekir. Futbol kaleleri seçiminde dikkat etmeniz gereken kısım tasarımlara iyice göz atmanızdır. Çünkü artık sektör gelişmiştir ve hem yapı anlamı ile hem de görünüş anlamı ile farklı farklı pek çok kale türü bulunmaktadır.

Futbol kaleleri zamanla değişmiş ve yeni çağa uyumlu hale gelmiştir. Artık çocukların çok daha rahat bir şekilde futbol oynayabilmeleri için gerekli olan her türlü aksan kalelerde mevcuttur. Çocuklar için en önemli kısım kesinlikle kalenin sağlam olmasıdır. Çünkü kale devrilmesi sonucunda çok büyük kazalar geçirmiş bir çok çocuk vardır. Bu yüzden tasarımlarda buna dikkat etmek ve güvenliği onaylanmış ürünleri almaya gayret göstermek gerekir. Kale direği ayrıca futbolda çok önemli bir yere sahiptir. Özellikle maçlarda yamuk çıkan direkler sebebi ile oyunların kaderi değişmiştir. Böyle durumlar ile karşı karşıya gelmemek adına kaliteli ürünler almak gerekir. Bu konuda en doğru adreslerden biriside adenspor.com adlı internet sitesidir.

FUTBOL KALESİ

Futbol her özelliği bir arada olduğunda anlam kazanan bir oyundur. Yani futbol içerisinde yer alan her türlü öğe birbirini tamamlamaktadır. Hiçbir öğe diğerinden ayrı tutulamaz. Nasıl bir futbol sahası çok önemliyse, futbol kalesi de en az sahalar kadar önemlidir. Çünkü hepsinin kendisine has bir görevi vardır. Bu görevi en iyi şekilde yapılması içinde kaliteli ürünler seçilmesi gerekir. Örneğin saha çimlerini kötü seçerseniz, futbolcular çimlere takılıp çeşitli hatalar yapabilir. Aynı şekilde eğer kaleyi kötü seçerseniz, futbolda görülmesini istemediğimiz skor hataları ortaya çıkabilir. Çünkü bu tarz olaylar hala günümüzde olmaktadır. Yırtık ağlar sebebi ile verilmeyen goller, yamuk kale direği yüzünden kaçan goller ve daha buna benzer pek çok olay vardır.

Kısacası futbolun ana temasına uygun bir şekilde oyun oynamak istiyorsak, futbola ait olan her eşya özenle seçilmelidir. Futbol kalesi bu konuda öncelikli olarak ele alınmalıdır. Çünkü kaleler direk olarak skora etki etmektedir. Kaliteli ürün seçmek bu açıdan çok önemlidir. Çünkü birçok uyanık spor ürünü firması bilerek kullanılan malzemeleri kalitesiz seçmektedir. Böylelikle daha fazla kar elde etmeyi amaçlamaktadır. Bu durumda da kale direği gelecek ilk sert darbede hemen işlevini yitirmektedir. Bu konuda size en güvenilir hizmeti verecek olan adenspor.com sattığı tüm ürünlerde gerek onay belgelerini size sunmaktadır. Bu sayede yaptığınız alışverişte kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

MİNYATÜR FUTBOL KALESİ

Futbol kendinizi sürekli olarak geliştirmeniz gereken spor dallarından birisidir. Futbol oynarken kendinizi salar ve antrenmanları düzenli bir şekilde yapmazsanız, rakipleriniz sizi göz açıp kapayana kadar geçebilir. Dolayısı ile antrenmanlarınızı düzenli bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Futbolda çok fazla antrenman çeşidi vardır. Bunlardan biriside minyatür kaleler yardımı ile yapılan antrenmanlardır. Bu antrenmanlarda ana konu isabetli bir şekilde şut çekerek kaleye gol atmaktır. Fakat bildiğiniz gibi bu kalelerin boyutları diğer kalelere göre çok daha küçük olduğundan dolayı gol atmak çokta kolay değildir. Tabi bu konuda yapacağınız antrenmanlar daha isabetli şut çekmenizi ve gol yüzdenizi arttıracaktır. Bu yüzden bu kaleler ile yapılan antrenmanlar oldukça faydalıdır.Genel olarak tüm spor tesislerinde bu kalelerden bulundurulmaktadır.

Çünkü oyuncular artık antrenmanlarını hem daha keyifli hale getirmek hem de gerçekten faydasını görmek için minyatür kaleler ile oynamayı tercih etmektedir. Çünkü oyuncuların ana amacı kendilerini geliştirirken aynı zamanda keyif almaktır. Dolayısı ile bu kaleler oldukça güzel iş görmektedir. Futbol kalesi seçiminde oyuncuların seçimlerine önem vermek çok önemlidir. Eğer oyuncu küçük kalede antrenman yapmak istiyorsa, o oyuncuya o kale temin edilmelidir. Bu sayede oyuncu kendisini istediği gibi yetiştirebilir. Alacağınız bu tarz spor ürünlerinde tercihinizi her zaman kaliteden yana kullanmanız gerekir. Bu konuda adenspor.com oldukça başarılı hizmet vererek en kaliteli ürünleri sizlere sağlayabilmektedir.

Futbol kalesi

Futbol kalesi modelleri ve ölçüleri

80 x 120 cm metal seyyar futbol kalesi

100 x 160 cm metal seyyar futbol kalesi

120 x 180 cm metal seyyar futbol kalesi

200 x 300 cm metal seyyar futbol kalesi

200 x 300 cm alüminyum seyyar futbol kalesi

200 x 500 cm metal seyyar futbol kalesi

200 x 500 cm alüminyum seyyar futbol kalesi

244 x 732 cm metal sabit futbol kalesi

244 x 732 cm alüminyum seyyar futbol kalesi

244 x 732 cm alüminyum sabit futbol kalesi

minyatür futbol kalesi

Futbolun günümüzde her defasında gündeme gelmesi futbolseverleri de ateşlemektedir. Spora bağlılık bu noktada ön plana çıkarak binlerce futbol izleyicisi aynı zamanda futbol oyunlarını da oynayabilir. Sizde sporla ilişkili bir bireyseniz ve futbola ilgi duyuyorsanız kendi çabalarınızla futbol sahası yaratabilirsiniz. Futbol sahası denilince akla kesinlikle stadyumlardaki görüntü gelecektir ancak sizler bahçelerinize veya eğitim alanlarına yapacağınız bölümler ile sporunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Futbolda kale hedef nokta olduğu için herkes için ayrı bir önem taşır. Standart kalelerin boyları 7 metre olduğu için evlerde veya eğitim alanlarında kullanılması zordur. Bu durumda antrenman veya minyatür kaleleri kullanarak kendi sahanızı hemen oluşturabilirsiniz. Minyatür kale modelleri her alana rahatça sığacak ve kullanımı kolay olacak bir üründür. Diğer kaleler gibi fazla ağır olmaması bireyleri hiçbir zaman yormayacaktır. Minyatür kale modellerinde futbol oynayarak hem eğlenecek hem de ayak becerileriniz geliştireceksiniz. Kalenin küçük olması “ hedefi doğru bir noktaya atma” gibi durumlar için çalışmanızı sağlar. Sizlerde kale tercihleri yapmak istiyorsanız hemen internetten kale modellerine bakabilirsiniz. Minyatür modeller sizler için daima uygun olacaktır ve ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Spor malzemeleri sadece bireylerin spor yapması için satışa sunulmaz. Eğitim kurumlarının ve spor salonlarının ihtiyaçları için de malzemeler satışa sunulur. Minyatür futbol kalesi fiyatları için ayrıntılı bilgi arıyorsanız hemen www.adenspor.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Sizlere sunulan birçok sporun ürünlerini satın alarak spor yapabilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.